Top
Робототехніка Lego Spike

Робототехніка Lego Spike

Програма "Робототехніка Lego Spike" пропонує захоплюючі і зрозумілі для сприйняття проекти. Всі вони не тільки цікаві для дітей, але також дозволяють конструювати і створювати своїми силами складні механізми, оскільки викладання відбувається простою мовою програмування для дітей, моделювання та конструювання. Кожен урок - не просто теорія, а й наочна демонстрація можливостей для дітей.

Навчальна програма "Робототехніка Lego Spike" розроблена для ведення навчальної STEAM-діяльністі для дітей віком від 7 до 15 років. Даний курс створено на основі базового набору LEGO SPIKE Prime, який являє собою ідеальне поєднання яскравих елементів LEGO, простих у використанні електронних компонентів і інтуїтивно зрозумілої мови програмування, яка схожа на відомий редактор для візуального програмування - Scratch

Учні, які навчаються по програмі "Робототехніка Lego Spike" навчаться створювати програмні алгоритми, опанують закони механіки, адже щоразу створюючи новий прототип робота, доведеться його складати.

Також надаємо учням можливість творчого доопрацювання роботів, що сприяє розвитку у наших учнів критичного мислення, ініціативності, креативністі, що в свою чергу сприяє розв'язанню задач однаково успішно, незважаючи на початковий рівень підготовки і вік.

Наша школа робототехніки найпершою в Україні впровадила навчальна програму "Робототехніка Lego Spike", яка є найновітнішим світовим досягенням навчанню дітей робототехніці і надайте своїй дитині унікальну можливість йти в ногу зі світовим прогресом.

Перше пробне заняття - безкоштовно, тому ласкаво просимо хоча б спробувати, кількість мість обмежена.

Чисельність групи - 6 дітей.

Рекомендований вік для навчання - від 7 до 13 років

Вартість навчання - 200 грн. заняття.

Тривалість одного заняття - 1 година 20 хвилин (без перерви).

- Робототехніка Lego Spike

Форма зворотнього зв'язку