Top
Лего робот комаха створено на заняттях з робототехніки 22 та 23 лютого 2020

Лего робот комаха створено на заняттях з робототехніки 22 та 23 лютого 2020

Навчання робототехніці дітей розпочинається зі створення найпростіших робототехнічних механізмі, що дозволяють дітям отримати знання із основ механіки. Вивчення програмування починається від створення найпростіших алгоритмів, функцій та поступового їх ускладнення.

Освітня серія лего спайк прайм є накращим у світі поєднанням розваг і навчання програмуванню та робототехніці, адже діти люблять складати конструктори, але на відміну від звичайних конструкторів, створені роботи в лего спайк прайм можна програмувати. Програмне середовище для програмування дозволяє запрограмувати власний робот найбільш складним алгоритмам поведінки і досить легке для засвоєння дітьми семирічного віку.

22 та 23 лютого 2020 року в дитячому центрі програмування та робототехніки "Країна роботів" у місті Біла Церква відбулися захопливі заняття з робототехніки та програмування. Діти створили робота лего комаха та запрограмували його поведінку в залежгості від власних бажань. Також опанували та використали під час виконання практичних завдань функції руху програмного середовища лего спайк прайм.

Дитячий центр програмування та робототехніки "Країна роботів" у місті Біла Церква продовжує набір хлопчиків та дівчаток віком від 7 до 15 років на навчання програмуванню та робототехніки.

- Лего робот комаха створено на заняттях з робототехніки 22 та 23 лютого 2020

Форма зворотнього зв'язку