Top

Програми навчання робототехніці

Робототехніка Lego WeDo
200 грн./заняття
Тривалість занять: 1 година 20 хвилин
Періодичність: 1 раз на тиждень
Тривалість курсу: близько 60 занять

Курс «Робототехніка Lego WeDo» представляє унікальну можливість для дітей молодшого шкільного віку засвоїти основи робототехніки, шляхом побудови різних лего-моделей та програмування їхньої поведінки. Цікавий курс легко і швидко засвоюється маленькими слухачами, оскільки використовується система подачі інформації відбувається у практичній і ігровій формі, тобто мінімум теорії - максимум практики.

Вік 6 - 11
Кількість учнів 5
Робототехніка Lego Spike
200 грн./заняття
Тривалість заняття: 1 година 20 хвилин
Періодичність: 1 раз на тиждень
Тривалість курсу: близько 120 занять

Програма "Робототехніка Lego Spike" пропонує захоплюючі і зрозумілі для сприйняття проекти. Всі вони не тільки цікаві для дітей, але також дозволяють конструювати і створювати своїми силами складні механізми, оскільки викладання відбувається простою мовою програмування для дітей, моделювання та конструювання. Кожен урок - не просто теорія, а й наочна демонстрація можливостей для дітей.

Вік 7 - 13
Кількість учнів 6
Робототехніка Makeblock
200 грн./заняття
Тривалість занять: 2 уроки по 45 хвилин
Періодичність: 1 раз на тиждень
Тривалість курсу: близько 70 занять

Вивчення робототехніці на базі конструкторів makeblock дозволить учнях самостійно створювати і програмувати більш складні конфігурації роботів, порівняно з Лего. Успішне засвоєння курсу "робототехніка makeblock" стане фундаментом до створення корисних у побуті роботів для вирішення різного роду завдань, а також для подальшого заглиблення у створення і програмування робототехніки.

Вік 11 - 15
Кількість учнів 8
Python для дітей
120 грн./заняття
Тривалість занять: 1 година 20 хвилин
Періодичність: 1 раз на тиждень
Тривалість курсу: близько 60 занять

Робити перші кроки у програмуванні найкраще із мови Python, оскільки для дітей вона є легшою для засвоєння, має широкий діапазон для застосування та формує навички правильного написання програмного коду. Стрімкий розвиток популярності Python серед розробників програмного забезпечення та постійний розвиток мови програмування Python роблять її перспективною і в майбутньому.

Вік 11 - 15
Кількість учнів 6

Форма зворотнього зв'язку