Top
Python для дітей

Python для дітей

урс «Python для дітей» передбачає вивчення основ програмування, адже мова програмування python є простою у вивченні та має широке практичне застосування. На відміну від багатьох інших мов, Python-код легко читається, а інтерактивна оболонка дозволяє вводити програми і відразу ж отримувати результат. Крім простої структури мови і інтерактивної оболонки, в Python є інструменти, помітно прискорюють навчання і дозволяють створювати нескладні анімації для своїх відеоігор, програми для виконання простих завдань, програмування робототехніки та створення повнофункціональних веб-сторінок.

На заняттях курсу «Python для дітей» ми сприяємо розвитку логічного мислення, покращення знань з математики, інформатики та вивчення мови програмування python і практичному використанні деяких його бібліотек. Пояснюємо, навіть складні для розуміння дитиною поняття, простими словами, що сприятиме кращому засвоєнню навчальної програми та використання знань під час виконання практичних завдань.

Основні цілі навчання

  • Навчити основам програмування на мові Python.
  • Зацікавити подальшому вивченню програмування.
  • Розвиток навичок алгоритмічного мислення.
  • Розвиток навичок спільної роботи, комунікативних та презентаційних компетенцій, вміння аргументовано представити свою точку зору..
  • Розвиток критичного мислення, навичок пошуку рішень поставлених завдань.

Перше пробне заняття - безкоштовно, тому ласкаво просимо хоча б спробувати, кількість мість обмежена.

Чисельність групи - 6 дітей.

Рекомендований вік для навчання - від 11 до 15 років

Вартість навчання - 120 грн. заняття.

Тривалість одного заняття - 1 година 20 хвилин (без перерви).

- Python для дітей

Форма зворотнього зв'язку